Chcete si odpočinout a načerpat sílu?

Pronájem - ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 2 až 16 osob v celkem 6  částech chalupy (každá část chalupy má svoje vlastní sociální zařízení).  Pronájem celé části chalupy pro 2, 4, 8 nebo 16 osob. V celém objektu je WiFi přiopjení.

Ložnice a pokoje:
V chalupě je 6 lpžnic. Ložnice jsou vybaveny manželským lůžkem, nočními stolky, lampičkami, skříní či komodou, posezením a sociálním zařízením. Ložnice jsou 2 lůžkové a 4 lůžkové


Sociální zařízení:
V každé ložnici je vlastní sociální zařízení.

Vytápění:
Objekt je vytápěn centrálně.

Doprava, parkování:
Vlastním automobilem do obce Oudoleň, parkování pro 6 aut, autobusem, zastávka 20 m od objektu, vlakem cca 5 km od objektu.

Stravování:
Vlastní vybavené kuchyň v objektu, společenská místnost s TV. Obchod a restarace je vzdálena 300 metrů od chalupy. Po domluvě lze zajistit snídaně, obědy a večeře.

Regenerační místnost:
Regenerační místnost je vybavena vířivou vanou, infra saunou a sprchou. Zařízení si obsluhuje každý sám dle pokynů. Vstup je na vlastní nebezpečí.

Ostatní vyžití:
V objektu je k dispozici posilovna (posilovací stroj a rotoped), dětský koutek, společenská místnost s TV, šipkami, lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí, dále naleznete mini kulečník a mini fotbálek.

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode